O SPOLOČNOSTI CENOVÁ PONUKA PARTNERI REFERENCIE SPLÁTKY RADY TRIOTEAM KONTAKT

DOPLNKY KU OKNÁM / SIEŤKY PROTI HMYZU

Spoločnosť TRIO TEAM  Vám ponúka ucelený rad výrobkov, ktoré dokážu ochrániť Vašu domácnosť pred nežiadúcim hmyzom.


AL okenné odnímateľné siete bez potreby vŕtania do okien:Technické vlastnosti:

Rám siete je vyrobený z extrudovaného hliníka s vysokou tvarovou stálosťou. Príruba siete Ideal má lem 12 mm. Je vhodná pre montáž zvnútra miestnosti a pri montáži siete z profilu Ideal nie je potrebné vŕtať do rámu okna. Sieť sa štandardne uchytáva pomocou otočných excentrov, vďaka ktorým je možné sieť kedykoľvek bez použitia náradia demontovať. Rohy sietí sú spájané vnútornými plastovými rohovníkmi.  Rohy sietí sú pílené pod 45° uhlom. Okrem štandardných farieb profilov a profilov s drevoimitáciou je možné profily farebne upraviť vo farbe podľa vzorkovníka RAL.

Štandardná sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklenného vlákna. UV-stabilná plastová úprava zaručuje farebnú stálosť a atraktívny vzhľad. Sieťovina vo farbe sivej a čiernej je ťažko horľavá a je odolná voči poveternostným vplyvom. Veľkosť oka je 1,65 x 1,5mm pri hrúbke vlákna 0,28mm (± 0,05 mm). Priepustnosť svetla je cca 68%. Na základe doterajších skúseností čierna sieťovina ponúka vyššiu viditeľnosť smerom do exteriéru.

Sieťovina Termoscreen výrazne znižuje nepriaznivé účinky slnečného žiarenia, t.j. prehrievanie miestností a pôsobenie UV - žiarenia. Veľkosť oka je 1,3 x 1,2 mm (podľa druhu) pri hrúbke vlákna 0,28mm. Priepustnosť svetla je cca 50%.

Maximálne a minimálne rozmery.

min. šírka max. šírka min. výška max. výška max. plocha
200 mm 1800 mm 200 mm 1800 mm 1,5 m2Revolučné bezbariérové prevedenie dvernej sieťky NOBARIER:Technické vlastnosti:

Sieť sa skladá z horného vodiaceho profilu a posuvných segmentov s integrovanou plisovanou sieťovinou. Sieť je možné objednať v rôznych variáciách. V jednej sieti môžu byť maximálne štyri segmenty, z ktorých každý môže byť široký maximálne 1400mm. V základnom prevedení je sieťový segment pripevnený pomocou nosičov klip na jednej strane. V prípade siete s viacerými segmentmi môžu byť tieto navzájom fixne spojené.

Všetky profily siete sú z extrudovaného hliníka. Horný vodiaci profil je hrubý 1,0mm, zvislý dorazový U-profil so zabudovanou magnetickou páskou má hrúbku 1,5 mm. Oba profily sú charakteristické vysokou pevnosťou. Povrchová úprava profilu je buď elox, vypaľovaná práškovaná farba alebo v prípade imitácie dreva laminácia Renolitom. Plisovaná sieťovina je vyrobená z PVC vlákna stabilného voči UV žiareniu. V ponuke je vo farbe sivá alebo čierna. Sieťovina je prepletená kevlarovými vláknami, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Najväčšou výhodou siete Nobarrier je možnosť vzájomného spájania jednotlivých segmentov pri riešení širokých fasádnych otvorov.

Plisovaná sieť Nobarrier je výnimočná, nakoľko umožňuje bezbariérový prechod cez sieť. Na spodnej strane siete sa nachádza len jemná vodiaca plastová páska o rozmere 20,7 x 2,7 mm. Reťazový mechanizmus siete zabezpečuje hladkú manipuláciu bez nutnosti použitia navíjacích strún. Manipulácia so sieťou je tak bezpečná, jednoduchá a ľahko zvládnuteľná aj pre deti.

Pri montáži je sieť uchytená na klipy, ktoré umožňujú sieť kedykoľvek veľmi jednoducho bez použitia montážneho náradia demontovať alebo znovu namontovať. To je výhoda najmä v zimnom období alebo v prípade dočasného použitia, napríklad na chate. Spôsob uchytenia siete umožňuje sieť kedykoľvek demontovať.

Plisse sieť Nobarrier je určená predovšetkým pre montáž do ostenia dverových výklenkov pred terasové alebo vchodové dvere rodinných domov. V spojení s pomocnými L-profilmi (40 x 20 mm, 60 x 20 mm, 70 x 30 mm), ktoré umožňujú sieť namontovať aj na nerovný podklad  je možné sieť namontovať aj čelne na dverový rám.


Upozornenie: L-profil nie je originálnym komponentom dodávateľa komponentov. Preto farebné prevedenie L-profilov nemusí byť zhodné s farbou profilov siete.

Maximálne a minimálne rozmery


min. šírka

max. šírka

max. šírka *

min. výška

max. výška

Jedno krídlo

400

1400

1800

ca. 2x šírka segmentu + 40cm

2950

Dve krídla

800

2800

3600

ca. 2x šírka segmentu + 40cm

2950

Tri krídla

1200

4200

5400

ca. 2x šírka segmentu + 40cm

2950

Štyri krídla

1600

5600

7200

ca. 2x šírka segmentu + 40cm

2950

* Upozornenie! Siete o rozmeroch 1400 – 1800mm môžu mať v určitej polohe mierne ťažší chod ako je zvyčajne. Pri menších výškach to platí aj pre siete pod 1400mm šírky. Horný vodiaci profil môže byť spájaný z dvoch častí. Maximálna výška je konečná. Technicky vyrobiť vyššiu sieť nie je možné. Ťažší chod siete z dôvodu požiadavky na prekročenie maximálnych odporúčaných výrobných rozmerov nie je možné reklamovať.


Najpoužívanejšie balkónové pántové sieťky :Technické vlastnosti:

Sieť je určená pre montáž na rám alebo do ostenia. Pevné dverové siete značky Luxaflex sú vyrobené z valcovaného hliníkového plechu s rozmerom 52 x 18 mm. Rohy siete sú spájané vnútornými plastovými uholníkmi. Rám je zapílený v 45° uhle. Priečne vystužovacie profily slúžia nielen ku spevneniu rámu, ale aj k ochrane proti pretrhnutiu sieťoviny. Stredný priečnik o šírke 70 mm zabraňuje  pretrhnutiu sieťoviny kľučkou. Spodná okopová lišta zabraňuje prekopnutiu nohou a je zložená z priečky 35 mm a plechu s výškou 150 mm. Celková výška priečky je 225 mm od spodného okraja dverí. 
Vo väčšine prípadov je vhodné použiť samozatváracie pánty, ktoré sú v prevedení ľavé a pravé. Sú to čapy so strunovým mechanizmom, ktoré sa osadia do pántu miesto klasického čapu. Ich funkciu je možné kedykoľvek vypínať alebo zapínať jednoduchým posunutím čapu do príslušnej polohy. Rovnako je možné nastaviť silu uzatvárania.
Nový systém zaistenia dverí tzv. „CATCH systém" nahradil doteraz používané magnety, ktorých nedostatkom bola ich nevyváženosť. Stávalo sa, že magnet priťahoval niekedy slabo inokedy príliš silno. Inovovaný CATCH systém, ktorý pracuje na princípe vzájomného spojenia časti s pružnou platničkou upevnenou skrutkami na rám dverí a výstupku primontovanom na sieťkový rám,  odstránil nedostatok magnetového systému.

Sieťovina sa uchytáva do rámu siete pomocou napínacej gumy. Je vyrobená zo skleného vlákna. Je impregnovaná syntetickým materiálom, takže odoláva všetkým poveternostným podmienkam.

Štandardná sieťovina je vyrobená zo sklenného vlákna, ktoré je povrchovo upravené odolným PVC materiálom. UV-stabilná plastová úprava zaručuje farebnú stálosť a atraktívny vzhľad. Sieťovina je ťažko horľavá a je odolná voči poveternostným vplyvom. Veľkosť oka je 1,65 x 1,5 mm pri hrúbke vlákna 0,28 mm (± 0,05 mm). Priepustnosť svetla je cca 68%.

Sieťovina Termoscreen je protihmyzová sieťovina  ktorá navyše výrazne znižuje nepriaznivé účinky slnečného žiarenia, t.j. prehrievanie miestností, a pôsobenie UV - žiarenia. Veľkosť oka je 1,3 x 1,2 mm (podľa druhu) pri hrúbke vlákna 0,28 mm. Priepustnosť svetla je cca 50%. Sieťovinu nie je možné použiť pre navíjacie siete.

Pet - screen je zosilnená protihmyzová sieťovina so zvýšenou odolnosťou proti poškodeniu domácimi zvieratami. Veľkosť oka je 1,8 x 1,0 mm pri hrúbke vlákna 0,8 mm. Priepustnosť svetla je cca 45%. Využíva sa najmä v spodnej časti dverovej siete. Odolnosť sa však nevzťahuje na pretlačenie sieťoviny spôsobenej váhou zvieraťa.

Hliníková sieťovina sa používa najmä tam, kde by mohlo dôjsť k poškodeniu štandardnej sieťoviny hlodavcami alebo inými zvieratami. Je však háklivá na deformáciu. Veľkosť oka je 1,25 x 1,65 mm pri hrúbke vlákna 0,28 mm (± 0,05 mm). Sieťovinu nie je možné použiť pre nadrozmerné siete. Max. plocha s použitím hliníkovej sieťoviny je 0,8 m2.

Maximálne a minimálne rozmery*


min. šírka

max. šírka

min. výška

max. výška

max. plocha

Luxaflex NEW – dverové

400 mm

1400 mm**

600 mm

2400 mm

2,5 m2

Luxaflex MINI

400 mm

1400 mm**

600 mm

2400 mm

2,5m2

* Pre niektoré prevedenia napr. siete s hliníkovou sieťovinou sú individuálne obmedzené maximálne  rozmery.

** Doporučená maximálna šírka je 1100 mm.AL plisovaná sieť na terasové dvere s miniatúrnym rámom PDS 17:Technické vlastnosti:

Sieť sa skladá z obvodového profilu a posuvnej siete. Vodiaci rám  je po celom obvode široký 17 mm a v spodnej časti siete je iba 5 mm vysoká a 15 mm široká prechodová páska. Všetky profily siete sú vyrobené z extrudovaného hliníka. Povrchová úprava profilu je buď elox alebo vypaľovaná práškovaná farba. Plisovaná sieťovina s veľkosťou záhybu 17 mm je vyrobená z PVC vlákna stabilného voči UV žiareniu. Sieť je vedená systémom pevne napnutých kevlarových šnúr. Napínanie kevlarových šnúr zabezpečujú pružiny zabudované vo vodiacich lištách. Presným nastavením vodiacich šnúr ostáva posuvný profil v ľubovoľnej polohe. Sieťovina je prepletená kevlarovými vláknami, ktoré vynikajú vysokou pevnosťou. Plisovaná dverová sieť je určená predovšetkým pre montáž do ostenia dverových výklenkov pred terasové alebo vchodové dvere rodinných domov. V spojení s pomocnými L-profilmi, ktoré umožňujú sieť namontovať aj na nerovný podklad,  je možné sieť namontovať aj čelne na dverový rám. 

Upozornenie: L-profil nie je originálnym komponentom  dodávateľa komponentov, preto farebné prevedenie L-profilov nemusí byť zhodné s farbou profilov siete.


Maximálne a minimálne rozmery

Plisovaná dverová sieť PDS 17

min. šírka

100 mm

max. šírka

2 000 mm

max. výška

2 600 mm

max. plocha

5,2 m2

PRODUKTY

PLASTOVÉ OKNÁ

HLINÍKOVÉ OKNÁ

DREVENÉ OKNÁ & DVERE

VCHODOVÉ DVERE PRE "RD"

VSTUPNÉ BRÁNY & DEK SYSTÉMY

SCHODISKOVÉ STENY - KOPILITY

HST - POSUVNO ZDVIŽNÉ DVERE

PSK - POSUVNO SKLOPNÉ DVERE

SPRÁVNA JE MONTÁŽ 3+

ROLETY EXTERIÉROVÉ

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

DOPLNKY KU OKNÁM

SEALECTION®

TAGY

PLASTOVÉ OKNÁ HLINÍKOVÉ OKNÁ POZÁRUČNÝ SERVIS OKIEN OKNÁ A DVERE BRATISLAVA
CENOVÁ PONUKASPLÁTKYKONTAKTPOŠLI ZNÁMEMU

Všetky práva vyhradené © 2019 www.trioteam.sk, powered by enable
tvorba web stránky, tvorba web stránok, tvorba webstránky, tvorba webstránok, tvorba webu